abot 2
about 1

אודות

שלום רב,

שמי שרית כהן פטל,

אני אוהבת וחיה את עולם המספרים והתודעה בכל רגע ורגע מחיי. אהבתי למספרים החלה עוד בילדותי. כבר אז נחשבתי למחוננת במתמטיקה, מה שגרם לי לבחור לפרנסתי במקצוע ראיית החשבון.

במקביל לעיסוקיי כמנהלת כספים בארגונים שונים, תפקידים שבהם ביצעתי בצורה מעולה, לאורך כל ה-16 שנה האחרונות אני חוקרת את תחום הנומרולוגיה, הבריאות וההתפתחות. במקביל מייעצת ומאמנת לפעולה ותוצאות מוגדרות.

הצד האיכותי של המספרים פורס בפנינו עולם שלם של תוכן ומיידעים רבים, שבהם ניתן להיעזר בחיי היום יום בשאלות רבות ומגוונות, כגון: העיתוי המתאים לביצוע מהלכים חשובים, התאמה זוגית, התאמה מקצועית, בדיקת התאמה שם לילד שנולד, הוספת שם שני נוסף לאדם ככל שנערמים קשיים בחייו וכו'.

אני רואה באדם כמכלול ומייחסת חשיבות רבה להבנת התמונה השלמה כדי להבין בצורה יסודית את ההשתקפות של הדברים בחיי היום יום על מנת לתת מענה הולם לכל סוגייה.

במהלך חיי למדתי והתמקצעתי בעולמות תוכן רבים ומגוונים שכיום מתמזגים לעולם אינטגרטיבי אחד:

קואוצ'ינג מבוסס פסיכולוגיה רגשית, אקסס בארס וקורסי נומרולוגיה אצל מיטב המרצים בארץ, פאנג שוואי, קורס רפואה תזונתית של ד"ר גיל יוסף שחר, קורסים במסלול נטורופתיה במכללת מדיסין של המכללה למינהל, קודיה, תודעה, תקשור. התעודות שבהם הצטיידתי הינן רבות ומעידות על שעות רבות של השקעה וצבירת ידע עתיר אותו רכשתי עם השנים. אני שוקדת כל העת גם בצד העסקי. אני שומרת על התעדכנות ונוכחת בכנסים מקצועיים ולימודיים שונים כמו: ייעוץ עסקי, דירקטורים, בודקי שכר, השתלמויות שנתיות של רואי חשבון וחשבי שכר וכו'.

עוד לפני היציאה לחיים האזרחיים שירתתי בצבא קבע כקצינת קשר בארבעה תפקידי קצונה בהם פקדתי על מאות חיילים, שניים מתוך ארבעת תפקידי הקצונה היו תפקידים שהייתי האישה הראשונה לאיישם וסללתי את הדרך לאיושם בעתיד על ידי נשים.

אני חוקרת בכל רמ"ח איבריי, קוראת מאמרים ומחקרים רבים ואף עורכת מחקרים באופן עצמאי. כך למשל ניתחתי את מפותיהם של מעל 5,000 איש כדי לאשש את המיידעים המתמטיים המתקבלים מניתוח המספרים המתקבלים משקלול שמו של האדם יחד עם תאריך לידתו.

בחיי האישיים עברתי מהפכים רבים. התחתנתי בשנית וכיום אני נשואה באושר לאריאל פטל בעלי האהוב. לפני כ-17 שנה עברתי התמוטטות נפשית, ולפני כ-13 שנה חליתי בסרטן ו לפני כ-7 שנים בסוכרת הריון.  כיום אני בריאה, לא נוטלת כדורים כלשהם ומאושרת מחיי האישיים והתעסוקתיים. חשוב לי מאוד להעביר הלאה את כל הטוב הזה.

בתחילת שנת 2023 יצא לאור הספר שלי: "פשוט להיות בריא"- ספר חובה לכל אדם שאותו ניתן לרכוש באתר. כמו כן יצרתי קלפי מסר והכוונה חדישים ומדהימים בשם: "הדרך שלנו אל עצמנו" , גם הם ניתנים לרכישה באתר.

אני כולי בתשוקה וברצון להעניק מהידע הרב שצברתי ומניסיון חיי כדי לסייע בידכם ברגעים חשובים ובצמתים של קבלת החלטות חשובות בחיים.

הידע הרב שצברתי מעולמות תוכן שונים ומגוונים יכול לפתוח בפניכם צוהר למקום נכון וטוב יותר עבורכם. כבר בספר המחזור בילדותי נכתב עליי: "לכל שאלה לשרית פיתרון, מונעת מכיתתנו בושה וכישלון, מה היינו עושים בלעדיה בכיתה, אגדה ממש אגדה".

אני עובדת בצורה מדויקת מאוד ואף פרט לא נעלם מעיניי, על מנת להביא לכם את המיידעים הטובים ביותר שיסייעו בפניכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורכם ויחד איתכם! כך נוצרת סינרגיה מלאה לבחירה נכונה. התשובות קיימות בתוככם ודרך המספרים ובעזרתכם יתגלו הפתרונות.